Mapa serwisu Sklep Konto klienta
Aktualizacja 20.7.

Ukazała się kolejna aktualizacja programu PUZZLE/TaxPro do wersji 20.7.Abonenci mogą ją pobrać za pomocą mechanizmu „Powiadomień o aktualizacjach”, albo jak dotychczas po zalogowaniu na Konto klienta.
Pozostałych użytkowników zachęcamy do zakupu aktualizacji z abonamentem.

Zmiany w wersji 20.7

Nowe wzory VAT-UE(5) i VAT-UEK(5)

Program dostosowano do nowych wzorów dokumentów elektronicznych VAT-UE(5) i VAT-UEK(5) oraz odpowiednich formularzy określonych w rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 26 czerwca 2020 r. w sprawie informacji podsumowującej o dokonanych wewnątrzwspólnotowych transakcjach i przemieszczeniach towarów w procedurze magazynu typu call-off stock. Nowe wzory stosuje się począwszy od rozliczenia za czerwiec 2020 r.

Nowa informacja została rozszerzona o część F. dotyczącą przemieszczeń towarów w procedurze magazynu typu calloff stock na terytorium państwa członkowskiego innego niż terytorium kraju.

Uwaga:Ze względu na bardzo krótki czas na wprowadzenie zmian w programie, szeroki zakres wymaganych zmian oraz rzadkie stosowanie ww. procedury, w aktualnej wersji programu część F. nie jest edytowalna - jest zawsze pusta. Jeżeli zostanie zgłoszona przez użytkowników potrzeba jej wypełniania, to zostanie to zaimplementowane w którejś z następnych wersji programu.


DATA PUBLIKACJI: 2020-07-17 » Pozostałe aktualności
Pliki do pobrania
beta beta
beta beta beta
Kontakt
Grupa Adad
ul. Morgowa 4
91-223 Łódź
tel. 42 61 15 800
Słowa kluczowe
adad, sage, athenasoft, eset, programy, oprogramowanie dla firm, systemy, usługi, księgowość, kadry, płace, faktury, kosztorys, programy do kosztorysowania, kosztorysowanie, normowanie, cenniki, bazy cenowe, antywirus, puzzle, taxpro, symfonia, forte, norma, intercenbud, nod32
»Na górę »Strona główna
© ADAD :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia
-
ADAD
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.