Mapa serwisu Sklep Konto klienta
Aktualizacja 19.9.

Ukazała się kolejna aktualizacja programu PUZZLE/TaxPro do wersji 19.9.Abonenci mogą ją pobrać za pomocą mechanizmu „Powiadomień o aktualizacjach”, albo jak dotychczas po zalogowaniu na Konto klienta.
Pozostałych użytkowników zachęcamy do zakupu aktualizacji z abonamentem.

Przypominamy:
Od 1 stycznia 2020 r. oprogramowanie Puzzle / TaxPro nie będzie wspierać Windows starszych niż Windows 7 / Windows 2008R2. Po tej dacie instalacja nowych wersji Programu nie będzie możliwa na starszych systemach.

Zmiany w wersji 19.9

Nowe wzory VAT-7(20), VAT-7K(14), VAT-8(10), VAT-9M(9)

Program dostosowano do nowych wzorów dokumentów VAT-7(20), VAT-7K(14), VAT-8(10) i VAT-9M(9), które są wymagane od 1 grudnia 2019 r. Nowy VAT-7, VAT-8 i VAT-9M stosuje się do rozliczeń od listopada 2019 roku, a VAT-7K od czwartego kwartał 2019 r.

Udostępniamy również odpowiednie formularze PDF, choć powyższe deklaracje składa się wyłącznie w postaci elektronicznej. Dlatego nasze formularze nie mają tła, by ewentualny wydruk powodował mniejsze zużycie atramentu/tonera.

W deklaracjach VAT-7(20) i VAT-7K(14) jest nowa poz. 69, którą zaznacza się jeśli w okresie rozliczeniowym wystawiono fakturę z zastosowaniem metody podzielonej płatności. W oknie VAT-7 i VAT-7K odpowiednie pole nazywa się „Stosowano split payment”.

Inne ulepszenia i zmiany

  • Na pasku poleceń okna-listy firm umieszczono guzik (z obrazkiem pieniążka wpadającego do wyciągniętej dłoni) otwierający listę płac dla bieżącej firmy.
  • Ustawienia wybór funkcji używanych do podpisywania rozszerzono o bibliotekę instalowaną z oprogramowaniem „ID Protect Client” dla karty „DARK” oferowanej przez Sigillum.
  • Poprawiono błąd polegający na tym, że przy ustawieniu „System -> Ustawienia -> Wygląd i obsługa okien -> Polecenia dialogu jako -> pozycje menu” nie było w menu okna PIT-5 polecenia „wyliczenie zaliczki”.
  • W Archiwizatorze na MS Access poprawiono rozpoznawanie archiwów zrobionych starą wersją programu.

DATA PUBLIKACJI: 2019-12-02 » Pozostałe aktualności
Pliki do pobrania
beta beta
beta beta beta
Kontakt
Grupa Adad
ul. Morgowa 4
91-223 Łódź
tel. 42 61 15 800
Słowa kluczowe
adad, sage, athenasoft, eset, programy, oprogramowanie dla firm, systemy, usługi, księgowość, kadry, płace, faktury, kosztorys, programy do kosztorysowania, kosztorysowanie, normowanie, cenniki, bazy cenowe, antywirus, puzzle, taxpro, symfonia, forte, norma, intercenbud, nod32
»Na górę »Strona główna
© ADAD :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia
-
ADAD
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.