Mapa serwisu Sklep Konto klienta
Aktualizacja 21.2.

Ukazała się kolejna aktualizacja programu PUZZLE/TaxPro do wersji 21.2.Abonenci mogą ją pobrać za pomocą mechanizmu „Powiadomień o aktualizacjach”, albo jak dotychczas po zalogowaniu na Konto klienta.
Pozostałych użytkowników zachęcamy do zakupu aktualizacji z abonamentem.

Zmiany w wersji 21.2

Nowe wzory PIT-28(23) i załączników

Program dostosowano do nowych wzorów dokumentów elektronicznych i formularzy POLTAX: PIT-28(23), PIT-28/B(17), PIT/O(25), PIT/D(29), obowiązujących za rok 2020.

Główna zmiana polega na wprowadzeniu przez Ministerstwo Finansów załącznika PIT/WZR oraz związanego z nim mnóstwa pozycji kwotowych (zmniejszeń i zwiększeń przychodów) w PIT-28. Ten załącznik będzie jednak obsługiwany dopiero przez następną wersję Programu.

W załączniku PIT/O są dwa nowe odliczenia od przychodu: darowizny na przeciwdziałanie COVID-19 oraz darowizny w formie tabletów i laptopów. Zwiększyła się też ilość obdarowanych jakich można podać w pojedynczym formularzu.

W innych załącznikach zmieniły się tylko opisy pozycji, ale też niestety wzory dokumentów elektronicznych.


DATA PUBLIKACJI: 2021-02-16 » Pozostałe aktualności
Pliki do pobrania
beta beta
beta beta beta
Kontakt
Grupa Adad
ul. Morgowa 4
91-223 Łódź
tel. 42 61 15 800
Słowa kluczowe
adad, sage, athenasoft, eset, programy, oprogramowanie dla firm, systemy, usługi, księgowość, kadry, płace, faktury, kosztorys, programy do kosztorysowania, kosztorysowanie, normowanie, cenniki, bazy cenowe, antywirus, puzzle, taxpro, symfonia, forte, norma, intercenbud, nod32
»Na górę »Strona główna
© ADAD :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia
-
ADAD
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.