Mapa serwisu Sklep Konto klienta
Aktualizacja 21.3 - poprawiona

Ukazała się kolejna aktualizacja programu PUZZLE/TaxPro do wersji 21.3.Abonenci mogą ją pobrać za pomocą mechanizmu „Powiadomień o aktualizacjach”, albo jak dotychczas po zalogowaniu na Konto klienta.
Pozostałych użytkowników zachęcamy do zakupu aktualizacji z abonamentem.

Zmiany w wersji 21.3

Załącznik PIT/WZR(1) do zeznania PIT-28

Zaimplementowano w programie całkiem nowy załącznik PIT/WZR(1) do zeznania PIT-28 za rok 2020. Wykazuje się w nim wierzytelności i zobowiązania, które zmniejszają lub zwiększają podstawę opodatkowania. Ponieważ dla firm ryczałtowych nie ma w programie możliwości analizowania ani rejestracji złych długów PIT, dane do załącznika PIT/WZR nie są podpowiadane - trzeba je wpisać przy tworzeniu zeznania. W oknie PIT/WZR są cztery listy odpowiadające częściom B, C, D i E formularza, z tym że w dwóch ostatnich listach nie ma osobnych pozycji dla kwot uregulowanych w trakcie i po roku podatkowym, bo taka informacja wynika w oczywisty sposób z daty uregulowania. Kwoty uregulowane w trakcie roku podatkowego są na listach wyszarzone i nie wpływają na podsumowania.

Listy wierzytelności i zobowiązań uregulowanych są uporządkowane po datach uregulowania, a nieuregulowanych po terminach zapłaty.

Inne ulepszenia i zmiany

  • (wer 21.3.3) Poprawiony zapis i wysyłka załącznika PIT/WZR.
  • (wer 21.3.3) Wydłużone pole dochodu z zeznania w oknie wyliczania zaliczek w uproszczonej formie.

DATA PUBLIKACJI: 2021-02-22 » Pozostałe aktualności
Pliki do pobrania
beta beta
beta beta beta
Kontakt
Grupa Adad
ul. Traktorowa 40/1
91-129 Łódź
tel. 42 61 15 800
Słowa kluczowe
adad, sage, athenasoft, eset, programy, oprogramowanie dla firm, systemy, usługi, księgowość, kadry, płace, faktury, kosztorys, programy do kosztorysowania, kosztorysowanie, normowanie, cenniki, bazy cenowe, antywirus, puzzle, taxpro, symfonia, forte, norma, intercenbud, nod32
»Na górę »Strona główna
© ADAD :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia
-
ADAD
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.