Mapa serwisu Sklep Konto klienta
Aktualizacja 22.7.

Ukazała się kolejna aktualizacja programu PUZZLE/TaxPro do wersji 22.7.Abonenci mogą ją pobrać za pomocą mechanizmu „Powiadomień o aktualizacjach”, albo jak dotychczas po zalogowaniu na Konto klienta.
Pozostałych użytkowników zachęcamy do zakupu aktualizacji z abonamentem.

Zmiany w wersji 22.7

Nowy PIT-36(29) wraz z załącznikami

Program dostosowano do nowego wzoru dokumentu elektronicznego i formularza PIT-36(29), obowiązującego za rok 2021. Zmieniły się praktycznie wszystkie części tego zeznania, w szczególności część "E. DOCHODY / STRATY ZE ŹRÓDEŁ PRZYCHODÓW", w której są nowe wiersze, oraz część "H. USTALENIE PODSTAWY OBLICZENIA PODATKU / STRATY", która prawie nie przypomina tej sprzed roku.

PIT-36(29) sporządzany jest z nowymi załącznikami: PIT/B(19), PIT/ZG(7), PIT/M(8), PIT/WZ(2), PIT/O(26) i PIT/D(30), z których większość została wprowadzona w programie i opisana wraz z PIT-36L lub PIT-28 za rok 2021.

Inne ulepszenia i zmiany

  • Poprawiono błąd bazodanowy nr 3163 występujący w wersji na MS Access przy zapisie nowego dowodu wewnętrznego niezawierającego pozycji.

DATA PUBLIKACJI: 2022-03-25 » Pozostałe aktualności
Pliki do pobrania
beta beta
beta beta beta
Kontakt
Grupa Adad
ul. Morgowa 4
91-223 Łódź
tel. 42 61 15 800
Słowa kluczowe
adad, sage, athenasoft, eset, programy, oprogramowanie dla firm, systemy, usługi, księgowość, kadry, płace, faktury, kosztorys, programy do kosztorysowania, kosztorysowanie, normowanie, cenniki, bazy cenowe, antywirus, puzzle, taxpro, symfonia, forte, norma, intercenbud, nod32
»Na górę »Strona główna
© ADAD :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia
-
ADAD
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.