Mapa serwisu Sklep Konto klienta
Aktualizacja 22.8.

Ukazała się kolejna aktualizacja programu PUZZLE/TaxPro do wersji 22.8.Abonenci mogą ją pobrać za pomocą mechanizmu „Powiadomień o aktualizacjach”, albo jak dotychczas po zalogowaniu na Konto klienta.
Pozostałych użytkowników zachęcamy do zakupu aktualizacji z abonamentem.

Zmiany w wersji 22.8

Nowe wzory PIT-36S(29) i PIT-36LS(18) z załącznikami

Program dostosowano do nowych wzorów dokumentów elektronicznych i formularzy zeznań PIT-36S(29) i PIT-36LS(18) oraz załączników obowiązujących za rok 2021. Zmiany w stosunku do wcześniejszych PIT-36S i PIT-36LS są analogiczne jak w przypadku zeznań PIT-36 i PIT-36L. Główna polega na zmodyfikowaniu prawie całej części "F. USTALENIE PODSTAWY OBLICZENIA PODATKU / STRATY".

Nieprzedłużanie terminu poboru

Ogłoszona 9 marca ustawa z 24 lutego 2022 roku nowelizująca ustawę PIT rozszerzyła prawo złożenia wniosku o nieprzedłużanie terminów poboru i przekazywania zaliczek na podatek dochodowy na wszystkich podatników. Wcześniej, od stycznia 2022 roku, wniosek taki mogli złożyć jedynie podatnicy, którzy nie odliczali kwoty stanowiącej 1/12 kwoty zmniejszającej podatek wg art. 27 ust.1 ustawy.

W parametrach pracowniczych modułu kadrowo-płacowego można teraz zaznaczyć złożenie wniosku o nieprzedłużanie terminów poboru niezależnie od tego czy odlicza się kwotę wolną.


DATA PUBLIKACJI: 2022-03-29 » Pozostałe aktualności
Pliki do pobrania
beta beta
beta beta beta
Kontakt
Grupa Adad
ul. Morgowa 4
91-223 Łódź
tel. 42 61 15 800
Słowa kluczowe
adad, sage, athenasoft, eset, programy, oprogramowanie dla firm, systemy, usługi, księgowość, kadry, płace, faktury, kosztorys, programy do kosztorysowania, kosztorysowanie, normowanie, cenniki, bazy cenowe, antywirus, puzzle, taxpro, symfonia, forte, norma, intercenbud, nod32
»Na górę »Strona główna
© ADAD :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia
-
ADAD
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.