Mapa serwisu Sklep Konto klienta
System Forte
Strona główna  >   Produkty i usługi  >   System Forte
Firmom, posiadającym rozbudowane procedury i złożone procesy biznesowe proponujemy System Zarządzania Forte – zaawansowane narzędzie klasy ERP.

To funkcjonalne i elastyczne rozwiązanie usprawnia działanie firmy w kluczowych, dla jej działalności operacyjnej, obszarach. Kompleksowe i skalowalne rozwiązania Forte przyczyniają się do wzrostu efektywności i optymalizacji zasobów oraz kosztów funkcjonowania większej organizacji. Dostarczają spójną informację zarządczą oraz pozwalają elastycznie reagować na zmiany rynkowe.
 
Forte wspiera wszystkie kluczowe procesy biznesowe, jakie realizowane są w średniej i większej firmie, optymalizując koszty jej funkcjonowania. Pozwala szybko i elastyczne reagować na zmieniające się warunki rynkowe oraz dostosować do nich strukturę firmy. Umożliwia kontrolę i zarządzanie strategicznymi dla przedsiębiorstwa obszarami: finansowym, informacją zarządczą, sprzedażą, zasobami firmy. Kadra zarządzająca otrzymuje potrzebne informacje i precyzyjny wgląd w działalność firmy, dzięki czemu może poświęcić więcej czasu na planowanie strategiczne i rozwój firmy.
Forte zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa danych przedsiębiorstwa a dzięki wykorzystaniu platformy Microsoft SQL Server jest systemem skalowalnym. Skalowalność umożliwia dodawanie kolejnych modułów systemu wraz z rozwojem przedsiębiorstwa. Rozwiązanie umożliwia dopasowanie Systemu Forte do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa oraz bezpieczny rozwój systemu, wspierający rozwój przedsiębiorstwa. Nowoczesne technologie informatyczne wykorzystane przy tworzeniu rozwiązania i jego elementów zapewniają ich wysoką jakość, wydajność oraz bezpieczeństwo.

Wybór Systemu Zarządzania Forte gwarantuje
 • Efektywne zarządzanie finansami przedsiębiorstwa i skuteczne narzędzia kontroli realizacji założeń budżetowych oraz rentowności projektów
 • Wsparcie procesu podejmowania decyzji strategicznych
 • Dostęp do wiarygodnej i aktualnej informacji o majątku i przebiegu procesów biznesowych w przedsiębiorstwie
 • Optymalizację kosztów działalności operacyjnej i wzrost wydajności pracy działów firmy: finansowych, personalnych, handlowych, administracji
 • Elastyczne zarządzanie polityką sprzedaży oraz skuteczny nadzór nad zespołem handlowym w oparciu o predefiniowane raporty i zestawienia
 • Kompleksową informację i skuteczną kontrolę rozliczeń z kontrahentami
 • Wysoki poziom bezpieczeństwa transakcji także na rynkach zagranicznych
 • Narzędzia realizacji strategii zarządzania zasobami ludzkimi i przejrzystą, bieżącą kontrolę kosztów pracy
 • Budowę dowolnych, dopuszczalnych przez polskie prawo systemów płacowych
 • Rzetelność, wiarygodność i bezpieczeństwo danych kadrowo-płacowych
 • Bezpieczeństwo prawno-podatkowe firmy
 • Wzrost świadomości celów biznesowych wśród pracowników i efektywne zarządzanie wiedzą przedsiębiorstwa

Referencje

…System Zarządzania Forte jest innowacyjnym rozwiązaniem, odpowiednio zaawansowanym funkcjonalnie i technologicznie by zapewnić dynamiczny rozwój i stabilną pracę firmy. Umożliwia sprawne zarządzanie procesami zachodzącymi w przedsiębiorstwie obecnie i jest na tyle elastyczny i pewny, aby sprawdził się również w przyszłości.
Urszula Szarżanowicz,
Auto Watin, Autoryzowany Dealer Forda

 

Zakupiony i wdrożony w naszej firmie System Forte w pełni spełnia nasze oczekiwania. Umożliwił automatyzację procesów (…) wewnętrznych.

Wsparcie ze strony pracowników firmy Sage realizowane jest na bardzo wysokim poziomie, co daje nam poczucie gwarancji stabilności i ciągłości korzystania z programu.
Robert Firmhofer
Dyrektor
Centrum Nauki Kopernik

 

Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego jest od wielu lat użytkownikiem rozwiązań informatycznych oferowanych przez firmę Sage sp. z o.o.
W tej chwili korzystamy z najnowszej wersji Systemu Zarządzania Forte. Zarówno podczas wdrożenia jak i bieżącej eksploatacji Systemu jesteśmy wspierani przez konsultantów firmy Sage.

Beata Kubiak
Główna Księgowa
Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego


Bardzo wysoko oceniamy rozwiązanie zaimplementowane w naszej firmie, które w olbrzymim stopniu usprawniło zdecydowaną większość procesów biznesowych (…).

Terminowość realizacji zlecenia, rzetelność i dbałość o klienta sprawiają, że Sage to godny polecenia partner biznesowy.

Profesjonalna obsługa powdrożeniowa konsultantów w znaczny sposób wpływa na brak błędów w przypadku wszelkich kontroli.
Ewa Niżygorocka
Specjalista ds. Księgowości
Gdańskie Melioracje

beta beta
beta beta beta
Kontakt
Grupa Adad
ul. Morgowa 4
91-223 Łódź
tel. 42 61 15 800
Słowa kluczowe
adad, sage, athenasoft, eset, programy, oprogramowanie dla firm, systemy, usługi, księgowość, kadry, płace, faktury, kosztorys, programy do kosztorysowania, kosztorysowanie, normowanie, cenniki, bazy cenowe, antywirus, puzzle, taxpro, symfonia, forte, norma, intercenbud, nod32
»Na górę »Strona główna
© ADAD :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia
-
ADAD
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.