Mapa serwisu Sklep Konto klienta
Produkty i usługi
Strona główna  >   Produkty i usługi
Działając na rynku oprogramowania od kilkunastu lat w pełni rozumiemy potrzeby naszych klientów, dzięki czemu stworzyliśmy bogatą ofertę rozwiązań informatycznych, w której znajdą Państwo zarówno autorskie programy jak i liderów rynku krajowego i zagranicznego. Budując ofertę postawiliśmy na kompleksowość, bezpieczeństwo oraz jakość oferowanych narzędzi i usług.

Efektem tych starań jest to, iż znajdujące się w ofercie produkty jak i usługi to najwyższej jakości rozwiązania wspierające naszych klientów w ich codziennej pracy, wielokrotnie przez nich chwalone i polecane.

Nasza oferta obejmuje linie produktów dostosowane do różnych, wynikających z wielkości firmy i skali prowadzonej działalności, potrzeb biznesowych Klientów:
beta beta
beta beta beta
Kontakt
Grupa Adad
ul. Morgowa 4
91-223 Łódź
tel. 42 61 15 800
Słowa kluczowe
adad, sage, athenasoft, eset, programy, oprogramowanie dla firm, systemy, usługi, księgowość, kadry, płace, faktury, kosztorys, programy do kosztorysowania, kosztorysowanie, normowanie, cenniki, bazy cenowe, antywirus, puzzle, taxpro, symfonia, forte, norma, intercenbud, nod32
»Na górę »Strona główna
© ADAD :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia
-
ADAD
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.