Mapa serwisu Sklep Konto klienta
Aktualizacja 19.5.

Ukazała się kolejna aktualizacja programu PUZZLE/TaxPro do wersji 19.5.Abonenci mogą ją pobrać za pomocą mechanizmu „Powiadomień o aktualizacjach”, albo jak dotychczas po zalogowaniu na Konto klienta.
Pozostałych użytkowników zachęcamy do zakupu aktualizacji z abonamentem.

Zmiany w wersji 19.5

Zwolnienie z podatku dla osób przed 26 rokiem życia

Od 1 sierpnia 2019 r. osoby poniżej 26 roku życia uzyskujące przychody z umowy o pracę oraz umów zleceń korzystają ze zwolnienia z podatku PIT. Program uwzględnia odtąd to zwolnienie przy tworzeniu list płac. To, czy pracownik korzysta w danym miesiącu ze zwolnienia, zależy od daty urodzenia w oknie edycji danych pracownika, oraz od ustawionego tam miesiąca, od którego zwolnienie ma być stosowane. Domyślnie jest to sierpień 2019 r. To nowe ustawienie jest widoczne gdy data urodzenia jest późniejsza niż 31 sierpnia 1993 r.

Zwolnienie w danym miesiącu jest stosowane, o ile pracownik nie skończy w tym miesiącu (lub wcześniej) 26 lat, i ustawiono miesiąc początkowy obowiązywania zwolnienia wcześniejszy lub równy danemu.


DATA PUBLIKACJI: 2019-08-29 » Pozostałe aktualności
Pliki do pobrania
beta beta
beta beta beta
Kontakt
Grupa Adad
ul. Morgowa 4
91-223 Łódź
tel. 42 61 15 800
Słowa kluczowe
adad, sage, athenasoft, eset, programy, oprogramowanie dla firm, systemy, usługi, księgowość, kadry, płace, faktury, kosztorys, programy do kosztorysowania, kosztorysowanie, normowanie, cenniki, bazy cenowe, antywirus, puzzle, taxpro, symfonia, forte, norma, intercenbud, nod32
»Na górę »Strona główna
© ADAD :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia
-
ADAD
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.