Mapa serwisu Sklep Konto klienta
1
Jak kupić?
Strona główna  >   Jak kupić?
Grupa Adad oferuje szereg sposobów zakupu produktów i usług. Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada. W celu ułatwienia podjęcia decyzji, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zachęcamy do pobrania i instalacji bezpłatnych demonstracyjnych wersji oferowanych programów.

Jeśli przedstawione poniżej informacje okażą się niewystarczające, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta Adad.
 
Zamówienie
Po podjęciu decyzji, który z oferowanych program najlepiej spełnia Państwa oczekiwania, prosimy złożyć zamówienie wybierając jeden ze sposobów:
  • Bezpośrednio w siedzibie Grupy Adad.
  • W sklepie internetowym eSklep.adad.pl.
  • U jednego z naszych Partnerów lub Przedstawicieli Handlowych.
 
Realizacja
W zależności od wybranego sposobu realizacji zamówienia programy wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej, programy można również odebrać osobiście w firmie Adad lub u naszego Partnera.
Do ceny programu doliczamy koszty przesyłki.
 
 
Formy płatności
Nabywając program mogą za niego Państwo zapłacić w jeden z następujących sposobów:
  • Płatność za pobraniem: pieniądze za zamówione produkty pobierane są w chwili, gdy produkty trafią do klienta. Należność za zamówienie regulowana jest przy odbiorze paczki listonoszowi lub kurierowi. Przy wybraniu takiego sposobu płatności zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego telefonicznego potwierdzenia zamówienia.
  • Przedpłata na konto: za zakupiony towar można również zapłacić przelewem bankowym, na konto firmy Adad Systems. Wysyłka zakupionego towaru następuje po odnotowaniu wpłaty na naszym rachunku bankowym.
  • ePłatności – online: ePlatnosci to także szybki i wygodny sposób płacenia za zakupy w naszym sklepie. Każdy Klient w ciągu paru minut, za pomocą kilku kliknięć, może przekazać dowolną kwotę na konto sklepu. Opcja dostępna dla klientów posiadających rachunki bankowe w jednym z banków partnerskich. Lista banków jest cały czas poszerzana a aktualna dostępna tu. (http://www.platnosci.pl/o_firmie/wspolpraca/partnerzy/)
  • Gotówka: forma płatności dostępna jedynie przy odbiorze osobistym zamówionego towaru.
 
Odbiór
Przesyłki wysłane za pośrednictwem Poczty Polskiej (czy to opłacane przelewem czy za pobraniem) listonosz przyniesie na adres wskazany w zamówieniu, okres dostawy wynosi około 5 dni roboczych. Termin dostawy produktów wysłanych za pośrednictwem firmy kurierskiej to najczęściej 2 dni robocze.
 
 
 
Zapraszamy na stronę Kontakt. Nasi pracownicy chętnie i dokładnie poinformują Państwa o wszystkich szczegółach zakupu.
Informacje
podatki
beta beta
beta beta beta
Kontakt
Grupa Adad
ul. Morgowa 4
91-223 Łódź
tel. 42 61 15 800
Słowa kluczowe
adad, sage, athenasoft, eset, programy, oprogramowanie dla firm, systemy, usługi, księgowość, kadry, płace, faktury, kosztorys, programy do kosztorysowania, kosztorysowanie, normowanie, cenniki, bazy cenowe, antywirus, puzzle, taxpro, symfonia, forte, norma, intercenbud, nod32
»Na górę »Strona główna
© ADAD :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia
-
ADAD
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.